KARTTİME HAKKINDA

Karttime Kart ve Bilişim Teknolojileri 2007 Yılından Bu Zamana Kadar Bünyemizde Bulunan Dünya Standartlarına Uygun Plastik Kart Üretim Parkurumuz İle Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli, Hızlı ve Daha Ekonomik Üretim İmkanı Sunuyoruz, Türkiye´nin Her Noktasına Söz Verdiğimiz Tarihte Ürün Teslimatını Sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Plastik Kart Sektöründe Farklılık Oluşturacak Yeni Teknolojiler Üreterek Bir Dünya Markası Olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda, Kaliteli Ürünleri, Sorumluluk Bilincine ve Yüksek Motivasyona Sahip Uzman
Personelimizle, Gelişmiş Makine Parkı ve Otomasyon Sistemimizi Kullanarak Müşterilerimizin Hizmetine Sunmak.

 

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

 

MATICA TECHNOLOGIES İLE DAĞITIM ORTAĞI OLAN KARTTIME KART VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ XID RETRANSFER KART YAZICILARI TÜRKİYE YE GETİRMEKTEDİR.
Ve Doğrudan Kartlı Sistemleri ve Kart Yazıcıları, Kart Yönetim Yazılımı, Kart Laminasyon Modülleri, Kart Yazıcı Yedek PArçaları, Ribon Sarf Malzemeleri ve Diğer Ürünlerin
Türkiye Tedarikcisidir.

 

İDP SMART TECHNOLOGIES İLE DAĞITIM ORTAĞI OLAN KARTTIME KART VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SMART SERİSİ KART BASKI MAKİNELERİNİ TÜRKİYE YE GETİRMEKTEDİR.
Ve Doğrudan Kartlı Sistemleri ve Kart Yazıcıları, Kart Yönetim Yazılımı, Kart Yazıcı Yedek Parçaları, Ribon Sarf Malzemeleri ve Diğer Ürünlerin Türkiye Tedarikcisidir.

 

CARD EXCHANGE SOLUTIONS İLE DAĞITIM ORTAĞI OLAN KARTTIME KART VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ID KART BASKI YAZILIMLARINI TÜRKİYE YE GETİRMEKTEDİR.
Plastik Kart Sistemleri ve Kart Yazıcıları İle Sorunsuz Kullanılan Kart Baskı Programı Card Exchange Sayesinde ID Kart Üretiminde Seri ve Hızlı Çözümler Sunuyoruz.